خانه > خبری > گزارش جلسه در دفتر خامنه ای برای مهندسی انتخابات مجلس رژیم

گزارش جلسه در دفتر خامنه ای برای مهندسی انتخابات مجلس رژیم


تقلب انتخابات مجلس قبل از روز انتخابات

گزارش دریافتی از درون رژیم: در یک جلسه غیر علنی که اخیراً در دفتر رهبر جمهوری اسلامی تشکیل شده است، علی خامنه ای و پسر وی مجتبی همراه با فرماندهان ارشد سپاه پاسداران و سایر عوامل کلیدی در رژیم تصمیم گرفتند که مجددا مردم ایران را فریب دهند.

جدول زیر نشاندهنده نتایج انتخابات هفته آینده مجلس شورای اسلامی است که در پی تصمیمات رهبر و نزدیکان وی، قبل از برگزاری انتخابات دستکاری شده است.
توطئه اصلی دستکاری کردن و تغییر نتایج انتخابات در جلسه ای که توسط رهبر هماهنگ شده بود، برنامه ریزی شده است. دلیل تصمیم خامنه ای مبنی بر جعل نتایج، هراس وی از این است که این انتخابات در یک دوره بسیار حساس از نظر رژیم صورت میگیرد و این هراس چهار دلیل دارد:

1.    بحران سیاسی مترقبه بین حامیان رهبر و طرفداران احمدی نژاد در»جریان انحرافی».

2.    ترس از پدیدار شدن مجدد اصلاح طلبان و عوامل مخالف دیگر.

3.    هراس از شروع تظاهرات و عملیات خشونت آمیز همانند آنچه در سال 2011 گریبانگیر کشورهای عربی شد.

4.    اضطراب از اعمال تحریمات اقتصادی و فشار بین المللی بر علیه جمهوری اسلامی.

علاوه بر این، خامنه ای و دیگر سران کشور، همگی نگرانی شدید خود را نسبت به تحریم کلان انتخابات که مشروعیت نظام و رهبر را زیر سئوال می برد ابراز نمودند و گفته اند که با توجه به این امر موفقیت قاطع در انتخابات امری حیاتی است.

خلاصه صورتجلسه این ملاقات فوق العاده بدین شرح است:

محل این جلسه:
حاضرین: خامنه ای، مجتبی خامنه ای، علی لاریجانی (رئیس مجلس)، صادق لاریجانی (رئیس قوه قضائیه)،محمد جعفری (فرمانده سپاه پاسداران)، حجت الاسلام حسین طائب (فرمانده اطلاعات سپاه پاسداران)، سرتیپ محمد رضا نقدی (فرمانده بسیج) و وحید حقانیان (مشاور ویژه رهبر که در دستکاری نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 دست داشته است).

در ابتدای این جلسه، خامنه ای به حاضرین دستور داد که این جلسه قبل از هر مقوله به ابعاد سیاسی انتخابات مجلس و صرفاً پس از آن به سایرمسائل مطروحه، مانند امنیت داخلی قبل و بعد از انتخابات و در روز انتخابات، خواهد پرداخت.

خامنه ای همچنین گفت که وی چهار نکته نگران کننده راهبردی و سیاسی را در رابطه با انتخابات آتی شناسائی کرده است . اول اینکه اگر احمدی نژاد ، مشائی و سایر اعضای جریان موسوم به «جریان انحرافی» فکر میکنند که میتوانند در انتخابات مجلس به دستآوردی نایل شوند که ماندن آنها را در نهاد ریاست جمهوری در آینده تضمین کند، شکی نیست که کاملا اشتباه می کنند.

خامنه ای اضافه کرد که باید طوری به آنها فهماند که اتحاد و همسوئی در این دوره زمان امری حیاتی است. وی تاکید کرد که اگر اعضای جریان انحرافی این مهم را درک نمیکنند، آنها نیز جزئی از فاسدین بشمار می روند.

دومین نکته ای که به حاضرین گوشزد شد این بود که آنها نباید به هیچ وجه حتی برای یک لحظه به فعالیت جریان فتنه بی توجهی کنند و آنرا نادیده بگیرند. خامنه ای اضافه کرد که عوامل فاسد جریان فتنه با فراخواندن مردم به تحریم انتخابات و از بین بردن مشروعیت انقلاب هنوز در حال توطئه گری بر علیه انقلاب اسلامی هستند.

خامنه ای خاطر نشان کرد که موفقیت در انتخابات با مشارکت بالای مردم، به کشورهای غربی ثابت خواهد کرد که نظام کماکان قوی است. وی گفت که آن افغانی (معلوم نیست که منظورش به کي بود) همین یک هفته پیش به آنها ثابت کرده است که جریان فتنه هنوز خطرناک است و باید شدیداً مراقب آنها بود و نظام باید با همه امکاناتی که در اختیار دارد از سازماندهی مجدد آنها جلوگیری کند.

خامنه ای همچنین اظهار داشت که لازم به یادآوری نیست که دشمنان انقلاب بطور مستمر در مسائل داخلی دخالت میکنند و آنها از هر نوع اختلاف و نفاق در این انتخابات جهت برانگیختن خشونت و خونریزی بر علیه ما و ادامه آنچه در سال 1388 شروع کردند، استفاده خواهند کرد.

وی گفت که دشمنان با ناکامی سعی کرده اند که شورش در کشورهای عربی را بر علیه انقلاب اسلامی بکار بگیرند – و البته شورش برادران اسلامی بر ضد سران عرب که همانند شاه ایران فاسد بودند خود نشانگر این امر است ولی با این وجود این که این شورش ها نامنظم بوده ممکن است در ثبات ما تاثیرداشته باشد.

به گفته خامنه ای، چهارمین موردی که موجب نگرانی شدید وی میباشد تحریمات و سایر اقداماتی است که بر علیه نظام اتخاذ میشوند که منظور واقعی استکبار تسلط بر آینده کشور است.

وی گفت که شدت فشار بر روی جمهوری اسلامی در 32 سال اخیر بی سابقه است و او از این بیم دارد که در صورتیکه تدابیری اتخاذ نشود، انتخابات باعث تشدید این فشارها خواهد شد.

مجتبی خامنه ای نیز در این جلسه اعلام کرد که بی کفایتی برخی از نامزد ها باعث نگرانی شدید وی شده است (احتمالا وی به برخی از رقبای احمدی نژاد اشاره میکرد که در پی روند تایید صلاحیت توسط وزارت کشور رد صلاحیت شدند). اما خامنه ای گفت که شورای نگهبان می تواند وضعیت را سامان دهد.

خامنه ای سپس علی لاریجانی را بابت تلاشهایشان مبنی بر هماهنگ نمودن سودمند موارد با آیت الله جنتی (رئیس شورای نگهبان)، در جهت تضمین شایسته بودن فهرست نهائی نامزدها تحسین کرد. (به عبارت دیگر، تنظیم کردن آن بطوریکه از بدست آوردن قدرت بیش از حد اصلاح طلبان و یا همدستان احمدی نژاد جلوگیری شود).

علی لاریجانی با بازخواندن ورقی که پیش رو داشت گزارش داد که طبق اطلاعات حاصله از یک جمع بندی محرمانه که توسط وزارت اطلاعات صورت گرفته است، پیش بینی میشود که جبهه متحد اصولگرایان (که خود لاریجانی وابسته به آن است)، اکثر کرسی ها در مجلس آتی را بدست خواهد آورد، اما با تعداد آرای بسیار کمتر از آنچه میخواهند.

طبق ارزیابی وی، تعداد آرا برای جبهه حامیان دولت اسلامی، بیشتر از آنچه که قابل قبول آنها است، خواهد بود.

خامنه ای در ادامه گفت که احتمال بوجود آمدن یک پیوند سیاسی بین آنها (جبهه حامیان دولت اسلامی) و جریان فتنه در چارچوب یک ائتلاف در آینده گزینه ای است خطرناک و غیر قابل قبول.

صادق لاریجانی نیز گفت که این امر به منزله یک تهدید جدید است. وی پیشنهاد کرد که مشائی باید دستگیر شود و اظهار داشت که شواهد کافی برای تشکیل یک پرونده قضائی علیه وی که به زندانی کردن او برای مدت طولانی منتهی شود، در دست است.

خامنه ای نیز تاکید کرد که باید جریان انحرافی را تضعیف کنند و راه جریان فتنه را مسدود نمایند.

علی لاریجانی در ادامه سخننانش، از خامنه ای بابت مطرح نمودن مسئله اغتشاشات انتخابات سال 1388 تشکر کرد و گفت که جریان فتنه از سال 1388 تا بحال شدیدآ ضعیف شده است.

مجتبی خامنه ای وارد سخنان وی شد و گفت که طبق اطلاعاتی که توسط کوتولو (معلوم نیست منظورش که بود) به وی داده شده است، اشخاص مربوط به جریان فتنه بطور مستقل در انتخابات شرکت خواهند کرد و شورای نگهبان باید حرکات آنها را شدیدا تحت نظر قرار دهد تا مبارزه انتخاباتی آنها را خنثی کند.

حجت الاسلام طائب اظهار موافقت نموده و اضافه کرد که باید اطمینان خاطر حاصل نمود که اکثر کرسی ها در مجلس آتی بطور کلان در سلطه حامیان محافظه کار رهبر باشند تا بتوان دست جریان انحرافی و جریان فتنه و هر احدی را که شئون انقلاب و نظام و مقام رهبری را محترم نداند بطور قطعی خرد کرد.

جعفری نیز گفت که سپاه بسیاری از افراد خود را بعنوان نامزد های مستقل و یا بعنوان اعضای جبهه های سیاسی در انتخابات شرکت داده است.

وی افزود که آنها باید تعداد کرسی هایشان را در مجلس حداقل به میزان 30 تا 40 درصد افزایش دهند.

طائب تاکید کرد که تا آنجایی که ممکن است این کار ساکت و مخفیانه انجام می شود و خامنه ای این سخنان را تایید نمود.

خامنه ای سپس دستور داد که این انتخابات باید به بهترین نحو به نفع ولایت فقیه تمام شود و افزود که جبهه متحد اصولگرایان قسمت اعظم کرسی های مجلس را از آن خود خواهد کرد، اما باید توجه داشت که این تعداد بیش از 40 درصد نباشد بلکه شاید هم کمی کمتر، اگر نه این امر ممکن است مشروعیت این انتخابات را از نظر مردم تحت سوال قرار دهد و منجر به تظاهرات و خشونتی شود که باید از آن جلوگیری کرد.

صادق لاریجانی شک و تردید خود را نسبت به جبهه پایداری ابراز کرده و گفت که با اینکه این جبهه راه خود را ترک کرده است، با این حال نباید به آن اعتماد کرد (این جبهه شامل حامیان قبلی احمدی نژاد است).

مجتبی خامنه ای ادعا داشت که دستکاری با این ارقام خطرناک است و در هر صورت آنها بخاطر مخالفت شان با احمدی نژاد میتوانند در مجلس آتی مفید از آب درآیند. وی پیشنهاد کرد که به آنها این امکان داده شود که با حدود یک ربع کرسی ها، به دومین حزب بزرگ تبدیل شوند. خامنه ای این سخنان را تائید کرد.

جعفری گزارش داد که جریان فتنه تلاشهای خود را مبنی بر تحریم کلان انتخابات متمرکز خواهد نمود و این امکان وجود دارد که تعداد بسیاری از مردم از خانه هایشان بیرون نیایند و این نکته درست به اظهارات خامنه ای که این مسئله را تهدیدی جدی برای مشروعیت نظام اسلامی می دانست، مربوط میشود.

طائب گفت که مقوله درصد پایین شرکت کنندگان در انتخابات موجب نگرانی دائمی او نیز هست و این مسئله ای نیست که به آسانی حل شود. وی افزود که هر چقدر کمتر مردم در خیابانها باشند نظم و آرامش در خیابانها بهتر حفظ خواهد شد. نقدی اظهار موافقت کرد.

حقانیان سخنان وی را قطع کرد و اظهار داشت که نیروی انتظامی قادر به سرکوب تطاهرات اعتراضی هست و این وظیفه آنهاست و اعتراضات معدود بهتر از سکوت انبوه مردم است.

صادق لاریجانی تاکید کرد که مهمترین کار ترغیب مردم است که راهی صندوق های رای شوند واز هر نوع تحریم جدی جلوگیری شود.

مجتبی خامنه ای موافقت کرد و گفت که بسیار مهم است که در این مورد اطمینان کامل حاصل شود و واقعیت مهم نیست، مهم این است که نتایج رسمی بهتر از سال 1387 و نزدیک 70 درصد باشد و حتی 66 درصد نیز به منزله دستآورد ما خواهد بود. خامنه ای این سخنان را تایید نمود.

جعفری به خامنه ای قول شرف داد که هر کاری که از دستش برآید برای تضمین این امر انجام بدهد و گفت که خوب مواظب اقدامات وزارت کشور باشند بطوری که اشخاصی که آرا را میشمارند در اعلام نتایح نهائی انتخابات هیچ مشکلی ایجاد نکنند.

Advertisements
دسته‌ها:خبری
  1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: