خانه > خبری > فراخوان به اعتراض و قيام براي آزادي در بهمن و اسفند

فراخوان به اعتراض و قيام براي آزادي در بهمن و اسفند


سازمان مجاهدين خلق ايران

فراخوان به اعتراض و قيام براي آزادي در بهمن و اسفند

برخيزيم و شعبده انتخاباتي را بر سر ولي فقيه ارتجاع خراب كنيم

برخيزيم و اخگر قيام هاي فروخفته را مانند قهرمانان اشرف و خلق بپا خاسته سوريه ، با حداكثر فدا و قرباني، شعله ور سازيم

مردم آزاده ايران،

زنان, جوانان, دانشجويان, دانش آموزان, فرهنگيان, كارگران به پاخاسته ميهن!

رويارويي مردم و مقاومت سازمان يافته مردم ايران با رژيم خونخوار ولايت فقيه، بهيُمن فداي بيكران و رود خروشان خون يكصد و بيست هزار شهيدان آزادي، اكنون مبارزه آزاديبخش و انقلاب دمكراتيك خلق در مرحله‌ي سرنگوني رژيم، به دوران خطير و تعيين كننده اي وارد شده است.

رژيم آخوندي مانند كشتيِ شكستهيي در آستانة غرق شدن در گرداب بحرانهاي فزايندة دروني و بيروني قرار دارد. تحريم هاي نفتي و بانكي بويژه تحريم بانك مركزي، شاهرگ درآمدهاي حياتي آخوندهاي اتمي را قطع مي كند. كارگزاران و رسانه هاي رژيم

بهگوشههايي از اين وضعيت وخيم اعتراف ميكنند: ”مراسم ختم ريال در بازار كالا“، ”رشد اقتصادي صفر، تورمِ 40درصدي،  30 درصد بيكاري در ميان جوانان ، حقوق رسمي كارگر 330هزار تومان“ (يك ششم خط فقر كه به2ميليون تومان رسيده است). 70درصد كارگران و 80درصد بازنشستگان زير خط فقر هستند. همهساله 25درصد دانشآموزان براثر فقر، ترك تحصيل ميكنند . 10ميليون نفر در چنگال عفريت اعتياد كه ساخته و پرداخته  آخوندهاست، گرفتارند . آسيبهاي ناشي از اعتياد 16ميليون ايراني را در برگرفته و ايران را بهدومين مصرف كنندة مواد مخدر در جهان تبديل كرده است.

حلقة تنگناهاي منطقهيي بر گردن رژيم هر روزتنگتر ميشود. ديكتاتور خونريز سوريه ”عمق استراتژيك نظام ولايت“ درآستانة سقوط و در حال فرو ريختن است. اين واقعيت را مردم سوريه هر روز با آتشزدن عكسهاي منحوس خامنهاي بهنمايش ميگذارند.

پاسخ رژيم در برابر بحراني كه سراپاي آن را فراگرفته است، اعدام هاي روزمره، سياهترين نوع سركوب و ارعاب، سانسور و اختناق، قطع ارتباطات اينترنتي و بستن بيش از پيش فضاي جامعه است. در زير ساية سياه سركوب، مدعيان بيهزينة اصلاحات، فرصت مي يابند بر روي آتش خشم خلق خاكستر خيانت بريزند و تيغي بر تيغهاي سركوب بيفزايند.اينجاست كه اشرف و مجاهدانش با پرچم «جنگ صد برابر و عزم حداكثر » براي سرنگوني دشمن ضد بشري، بيش از هميشه، براي آخوندهاي وحشت زده خطرناك مي شوند.

جنگ قدرت در رأس ديكتاتوري آخوندي در آستانة نمايش انتخابات بهشكل بيسابقه وغير قابل كنترل شدت يافته و وحشت سرنگوني سردمداران رژيم را فرا گرفته است. ريزش و فرسودگي در بالاترين رده هاي حكومت از جمله در سپاه پاسداران ارتجاع به چشم ميخورد. ولي فقيه در هم شكسته براي حفظ قدرتش چارهيي جز تن دادن به حذف و جراحي پياپي ندارد. به همين دليل، مهرههاي رژيم به كرات نمايش انتخابات اسفندماه را با عباراتي نظير «خطرناكترين انتخابات تاريخ نظام» توصيف كردهاند.

اين شرايط در 33سالي كه از ديكتاتوري ديني ميگذرد، بيسابقه است. بحران در اسفند ماه ،همزمان با نمايش انتخاباتي رژيم بهاوج ميرسد. تناقض ذاتي و ناسازگاري بنيادين رژيم ولايت فقيه با هرگونه نهاد انتخابي و حتي نمايش انتخابات، به آنجا رسيده است كه اين نمايش در مرحله پاياني رژيم به يك خطر جدي براي رژيم و به فرصتي براي مردم به جان آمده تبديل شده است.

هموطنان،

جوانان دلير  و قيامآفرين،

زمان، زمان برخاستن است. ملت ايران كه بارها اراده و راي قاطع خود را براي سرنگوني تماميت استبداد ديني با خروش «مرگ بر ديكتاتور» و «مرگ بر اصل ولايت فقيه» با رساترين صدا اعلام كرده است، با هوشياري اين وضعيت را دريافته و بر آن است تا آتش خشم خود را از زير خاكستر خيانت، شعلهور سازد و نمايش نفرت انگيز انتخاباتي رژيم را بر سر ولي فقيه ارتجاع خراب كند.

حق و آزادي را هرگز در سيني طلايي  به كسي نميدهند. ميليونها هموطن تحت ستم، چشم بهراه جواناني هستند كه برخيزند و اشرف نشان، بهاي آزادي را سرفرازانه بپردازند. آري، با دست خالي هم ميتوان در برابر گلوله و زرهي ايستاد و دشمن درنده را شكست داد.

برخيزيم و شعبده انتخاباتي را بر سر ولي فقيه ارتجاع خراب كنيم !

برخيزيم و اخگر قيام هاي فروخفته را ،مانند قهرمانان اشرف و خلق بپا خاسته سوريه،  با حداكثر فدا و قرباني، شعله ور سازيم !

سازمان مجاهدين خلق ايران بهمن و  اسفند را تا چهارشنبه آتشين آخر سال، ايام در هم شكستن شعبده انتخابات آخوندي اعلام مي كند و به اعتراض و قيام، به طوفان خشم و خروش ، و به ايستادگي تمام عيار عليه نظام ننگين ولايت در سراسر ميهن، فرا ميخواند.

سلام بر خلق- سلام بر آزادي

درود بر رجوي

سازمان مجاهدين خلق ايران

10بهمن1390

Advertisements
دسته‌ها:خبری
  1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: